Konference IFUSCO

Konference IFUSCO v Praze!

37. ročník mezinárodní studentské konference IFUSCO (International Finno-Ugric Students’ Conference) se bude ve dnech 23. – 27. května 2022 konat na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.

Konference se koná pravidelně už od r. 1984 a je určena studentům oborů souvisejících s ugrofinskými (uralskými) jazyky a národy, a to nejrůznějších zaměření jako např. lingvistika, etnografie, historie, literatura a mnoho dalších.

Registrace na konferenci je možná od 15. ledna do 20. března 2022.

Účast na konferenci je možné si zapsat jako volitelný předmět (3 kredity). Předmět najdete v SISu pod názvem IFUSCO – International Finno-Ugric Students’ Conference (kód AFN200044). Informace k předmětu jsou uvedeny v SISu česky a anglicky a předmět je vhodný k zapsání i pro zahraniční studenty.

Zároveň je možné se na organizaci konference podílet jako dobrovolník (během týdne, kdy bude konference probíhat). Případným zájemcům z řad studentů můžeme nabídnout spolupráci ve velmi přátelské a inspirativní komunitě (nejen) studentů ugrofinských jazyků.

Další informace najdete na webových stránkách konference nebo kontaktujte organizátory na adrese ifusco2022@gmail.com.

Úvod > Z ústavu > Konference IFUSCO